Vajalik teadmine sinu uue kodu kohta

Lisaküsimuste tekkimisel võta julgesti ühendust
Domus Kinnisvara konsultantidega!

Vundament

Madalvundament. 1. korruse põrand pinnasel rajatakse tihendatud täite-ja tasanduskihile ning 200 mm vahtpolüstüreenile 100 mm monoliitbetoonist põrandaplaadina.

Korterite vahe ja kandvad seinad

Silikaattellis, fassaad on soojustatud 150 mm mineraalvillaga, viimistletud erinevate toonidega viimistluskrohviga. 

Mittekandvad seinad

Metallkarkassil, mõlemalt poolt kaetud kahekordse kipskiudplaadiga, vahe täidetud heli summutava villaga. 

Kommunikatsioonišahtid

Keramsiitplokkidest ja kipskarkassil tuletõkkeseinad.

Vahelaed

Paneel- ja puittaladel, millel sammumüraplaadid ja betoonist (1. korrus) ning kipsivalust (2. ja 3. korrus) ujuv pealevaluplaat.

Katuslagi

Puittaladel, soojustatud soojustusvahuga (150 mm) ja mineraalvillaga (50 mm), katusekate sileplekk.

Terrassid

Sügavimmutatud puitkonstruktsioonis talastikuga kruvivai tüüpi vundamentidel puitterrassid.

Rõdud

Teraspostidele- ja taladele toetatud puitkonstruktsioon, piirded tihe värvitud metallribistik.

Aknad

3-kihiline klaaspakett PVC raamil, sisemine ja välimine selektiivklaasist.

Uksed

Elamul terasprofiilil karastatud ja lamineeritud klaasiga välisuks; korteri välisuksl puitkonstruktsioonil tammespoon sileuks; siseuksed värvitud valged tahveluksed.

Küttesüsteem

Hoone soojavarustus on kaugkütte baasil. Eluruumides korteripõhise kollektoriga vesipõrandaküte.

Vesi ja kanalisatsioon

Tsentraalne tarbevesi ja kanalisatsioon. Korterites veemõõtjad veevarustuse kollektorkapis. Korterites paigaldatakse sanitaarseadmete jaoks kraan.

Tugevvool

Elamu peakaitse 125 A. Teostatakse kaabeldustööd – paigaldatakse pistikud ja lülitid ning vajalikud ühendusvõimalused seadmetele. Paigaldatakse parkla- ja trepikojavalgustid, korterites esiku ning pesuruumide süvistatavad valgustid (LED). Elektripaigaldis kaabeldus vastavalt korteri planeeringule, kaugloetavad elektriarvestid.

Nõrkvool

Korterites paigaldatakse CAT 6 sidekaabeldus (nõrkvoolukilp esikus, nõrkvoolupistikud elutoas ja magamistubades) ning tehnosüsteemidega seotud nõrkvoolupaigaldis.

Ventilatsioon

Korteritesse paigaldatakse soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteem, ventilatsiooniagregaat sanitaarruumi lae peale. Ei paigaldata pliidikubu ning selle tagasilöögiklappi.

Hariduse 12 krt 3 magamistuba 03.jpg

Välisrajatised ja haljastus

Korterelamul on avatud hooviala (haljasala ja parkla) ning privaatalad. Soklikorruse korteritel on eraldatud terassid. Arendaja planeerib haljasalad, ning külvab muruseemne, istutab avalikult kasutatavatel aladel projektijärgse haljastuse. Parkimisala on kaetud asfaltkattega. Parkla valgustatakse valgustitega.  Jäätmekonteinerid paiknevad parkla servas prügialal.

Korterite standard siseviimistlus

Laed viimistletakse valgeks.

Eluruumide seinad värvitakse veekindla värviga, toon vastavalt arendaja poolt koostatud siseviimistluse standardpaketile. Põrandatele paigaldatakse naturaalpuidust parkett. Sanitaarruumides põrand ja seinad  ning esikus põrand plaaditud vastavalt siseviimistluse standardpaketile.